طراحی سایت پزشکی 

اگر به اطراف خود دقیق نگاه کنید، در تمام زمینه‌ها پیشرفت‌های زیادی را مشاهده خواهید کرد که در چند سال اخیر اتفاق افتاده‌اند. در تمام زمینه‌ها شما ظهور روش‌های نوینی را تجربه کرده‌اید و همه این‌ها مدیون فضای مجازی و بستر اینترنت است. طراحی سایت برای مشاغل متنوع یکی از این رویدادهای جذاب است که بازار داغ آن هنوز پا برجاست. در حوزه پزشکی نیز بسیاری از اطبا این ایده را عملی کرده و بازده بسیار مناسبی گرفتند. در این مطلب شما با طراحی سایت پزشکی بیشتر آشنا خواهید شد.

طراحی سایت پزشکی

چرا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟

یکی از مهم‌ترین صنایع در طول تاریخ صنعت پزشکی است که دائما با گذشت زمان دستخوش تغییرات گردیده و بسیار حائز اهمیت می‌باشد. با توجه به اینکه پزشکی رابطه مستقیمی با سلامت انسان دارد، همه بر این تلاش هستند تا فناوری‌های جدید را در اختیار این صنعت قرار دهند. به زبان دیگر می‌توان گفت که این حوزه همواره آپدیت می‌شود و از فناوری‌های نوین برای پیشبرد این عرصه کمک گرفته می‌شود.

با توسعه وب بسیاری از افراد سعی کردند تا این تکنولوژی را با صنعت پزشکی نیز ترکیب کنند که خوشبختانه در هر دو طرف پتانسیل لازم وجود داشت و دستاوردهای عظیمی به دست آمد. طراحان سایت برای پاسخ‌گویی به سوالات، اخبار، نوبت دهی هوشمند و … سیستمی در نظر گرفتند که این روزها ثمره تلاش آنها به چشم دیده می‌شود. شاید شما نیز در سر دارید تا برای رفاه حال بیماران و مراجعین خود سایتی راه بیاندازید تا بسیاری از خدمات به صورت آنلاین ارائه شود. ما در آروند در خدت شما هستیم تا سایت مورد نظرتان را طراحی کنیم.

طراحی سایت پزشکی چه کمکی به شما می‌کند؟

در طراحی سایت پزشکی باید ابتدا هدف از ایجاد آن مشخص شود تا افرادی که می‌خواهند روی آن وقت بگذارند، به بهترین نحو ممکن کارها را پیش ببرند. شاید در نظر شما سایت‌های پزشکی هیچ تفاوتی نداشته باشند، که دلیل آن نداشتن اطلاعات لازم و توجه نکردنتان به مطالب و چارچوب کلی آنها است. به طور کلی می‌توان این نوع وبسایت‌ها را در سه دسته طبقه بندی کرد که در ادامه به شرح آنها خواهیم پرداخت.

برای راه‌اندازی هریک از این سه دسته می‌توان از متخصصان طراحی سایت پزشکی کمک گرفت تا کار را اصولی آغاز کنند. اتوماسیون کردن برخی از فرآیندها در کاهش هزینه و خطای انسانی تاثیر به سزایی دارد. با آروند بهترین طراحی سایت را تجربه کنید.

volume   سایت پزشکی جهت معرفی:

در برخی از سایت‌ها هدف بر این است که پزشک مورد نظر را معرفی کرده و با تبلیغات تعداد مراجعین را افزایش دهند. به کمک طراحی این نوع صفحات در وب، هر کسب و کاری به سرعت شناخته می‌شود و در جامعه محبوبیت ویژه‌ای می‌یابد. بسیاری از پزشکان نیز به این طریق در جامعه شهرت پیدا کرده‌اند و مراجعین زیادی دارند.

ring   سایت اطلاع رسانی :

ممکن است شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک بیماری خاص در اینترنت جستجو کنید و مطالب ارزشمندی را پیدا نمایید. اگر توجه کرده باشید، این سایت‌ها مملو از اطلاعات با ارزشی است که به محتواهای سبز شهرت دارند. شما می‌توانید با تولید محتواهای تخصصی نیز در صفحه وب نام خود را برجسته کنید.

calender   سایت نوبت دهی و خدماتی :

برخی از سایت‌ها در ارائه خدمات پیشرفته و نوین فعالیت دارند تا فرآیندهای مختلف پزشکی به صورت غیر حضوری و آنلاین ارائه شوند. اخذ جواب آزمایش، نوبت دهی بیمار، دستورالعمل‌های مراقبتی و … از جمله این خدمات هستند که خوشبختانه فرهنگ آن در جامعه جا افتاده و باعث راحتی حال مراجعین شده است. بسیاری از پزشکان از این راه توانسته‌اند رضایت مشتریان خود را جلب کنند.

مزایای طراحی سایت پزشکی برای پزشکان

اگر شما نیز برای درمانگاه یا مطب خودتان قصد دارید، در فضای مجازی بستری فراهم کنید تا هم برندسازی کنید و هم خدمات آنلاین ارائه دهید و سردرگم هستید، بهتر است با مزایای آن بیشتر آشنا شوید. در شروع هر کاری بهتر است مزایا و معایب آن را به خوبی بسنجید. در ادامه قصد داریم تا مزایای طراحی سایت پزشکی را برایتان لیست کنیم.

1- ارائه خدمات آنلاین با طراحی سایت پزشکی

شما می‌توانید با طراحی سایت پزشکی، در ارائه خدمات آنلاین مانند تشکیل پرونده اینترنتی پزشکی، معرفی مراحل درمان در قالب محتوای متنی، تصویری و صوتی، نظر سنجی و … فعالیت مثبتی داشته باشید. در فروش تجهیزات پزشکی نیز این روش بسیار مناسب است. در دوران کرونا ثابت شد که مشاوره آنلاین پزشکی یک روش بسیار آسان است که برخی از بیماری‌ها را می‌توان به این روش درمان کرد.

طراحی سایت پزشکی

2- بالا بردن اعتبار درمانگاه و پزشک با طراحی سایت پزشکی

بهترین گزینه در دنیای امروز برای بالا بردن اعتبار فعالیت صحیح در بستر اینترنت است. اگر کسب و کارهای مختلف را در نظر بگیرید، مشهورترین برندها همان‌هایی هستند که در فضای مجازی فعالیت گسترده‌ای دارند. اگر شما نیز متخصصان زبده‌ای به کار بگیرید در زمان کوتاهی نتایج آن را می‌توان لمس کرد.

در گذشته تبلیغ یک پزشک اغلب به این صورت بود که بیماران مختلف به همدیگر معرفی می‌کردند. این نوع تبلیغ همچنان رایج است اما روش دیگری که این روزها بیش از آن مطرح است، ایجاد یک سایت و معرفی پزشک یا درمانگاه می‌باشد. رزومه و مدارک تخصصی در صفحات مختلف بارگذاری می‌شود تا مخاطبین به طور کامل با آنها آشنا شوند.

3- ارتباط مستقیم با مخاطب

در دنیای امروز همه مردم برای کسب اطلاعات بیشتر در هر حوزه‌ای به سراغ اینترنت می‌روند. برخی افراد برای پخت و پز، برخی برای تعمیر ماشین و برخی دیگر برای درمان بیماری‌های مختلف این کار را انجام می‌دهند. در حوزه پزشکی امکان نشر اطلاعات اشتباه در سایت‌های غیر تخصصی وجود دارد و به همین دلیل نمی‌توان به هر سایتی اعتماد کرد.

اگر هر پزشک به صورت تخصصی سایتی طراحی کند و با مخاطبان خود پرسش و پاسخ داشته باشند، بسیاری از مشکلات به آسانی حل می‌شود. باید از این فرصت نهایت استفاده را کرد تا جامعه به سمت آسایش کشانده شود.

4- ظهور پزشکان برتر

در سال‌های گذشته برای اینکه یک پزشک خوب شناخته شود، سالها زمان لازم بود تا مردم سینه به سینه اعتماد خود را به آن مطرح کنند. این روزها با طراحی سایت پزشکی این کار بسیار سریع انجام می‌شود. بدون شک تایید پزشک توسط بیماران قبلی بهترین راه برای شناخت برترین‌ها می‌باشد. در بخش نظرسنجی یک سایت، افراد می‌توانند نظرات خود را ارائه می‌دهند که پزشکان برتر به این شکل ظهور می‌کنند.

5- راه حلی مناسب برای مطب

یکی از مشکلاتی که پزشکان دائم با آن سر و کار دارند، اوضاع نامرتب مطب است که اکثر افراد این موضوع را تجربه کرده است. پزشک‌ها برای برطرف کردن این مشکل و تعیین زمان دقیق مراجعه بیماران می‌توانند دست به دامن طراحی سایت شوند. بیماران می‌توانند به صورت اینتنرتی تشکیل پرونده دهند و نیازی به مراجعه فیزیکی آنها نیست. برای رفع مشکلات پزشکان نیز می‌توان اقدام به طراحی سایت پزشکی کرد.

طراحی سایت آزمایشگاه و جواب دهی آنلاین

یکی دیگر از وبسایت های حوزه پزشکی سایت های آزمایشگاه ها هشتند. بعد از گسترش ویروس کرونا و افزایش نیاز مردم به دریافت خدمات آزمایشگاهی بسیاری از آزمایشگاه ها نیاز هرچه بیشتر به ارائه خدمات غیر حضوری و یا در محل را احساس کردند. با طراحی سایت آزمایشگاهی تمامی خدمات مورد نیاز بیماران به صورت غیر حضوری قابل پاسخگویی است. خدماتی همچون دریافت نوبت، درخواست نمونه گیری در محل، دریافت جواب آزمایش و همچنین دریافت اطلاعات لازم قبل و بعد از انجام آزمایش.

logoo Final 011 شناخت مرجع معتبر برای طراحی سایت پزشکی

در هر کاری باید با متخصص آن مشورت کرد تا راهنمای مناسبی برای آن پیدا کرد. آروند موسسه‌ای معتبر در اصفهان است که با بسیاری از مشاغل و اصناف شهر اصفهان همکاری داشته است، همچنین با عضویت در نظام صنفی رایانه ای شهر اصفهان توانسته است رضایت اعتماد مشتریان زیادی را جلب نماید. اگر بخواهیم ساده تر بیان کنیم برای پیشرفت سایت، باید زبان گوگل را به طور کامل شناخت و این کار برای متخصصان این حوزه کار دشواری نیست. ما در آوند سعی داریم تا با بهترین کیفیت سایت‌ پزشکی طراحی کنیم تا پزشکان در خدمت رسانی به مردم دست بازی داشته باشند.

جمع بندی

در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی تمام صنایع به صنعت پزشکی کمک می‌کنند تا ارائه خدمات به آسان‌ترین شکل ممکن انجام شود. با توجه به مطالبی که در متن به آنها اشاره کردیم، متوجه شدید که اینترنت خدمت بزرگی به حزه پزشکی داشته و روز به روز پیوند این دو هنر به هم بیشتر می‌شود. در بسیاری از شهرهای کشور پزشکان زیادی اقدام به طراحی سایت کرده‌اند و مراجعه کنندگان از این کار ابراز رضایت داشته‌اند. شما نیز می‌توانید به کمک آروند برای درمانگاه یا مطب خود یک سایت راه‌اندازی کنید تا هم مقالات تخصصی خود را ارائه دهید و هم خدمات آنلاین ارائه نمایید.

آیا طراحی سایت پزشکی اهمیت دارد؟

با توجه به علاقه مردم به فضای مجازی، این یک نیاز واقعی است که باید مطالب مهم حوزه پزشکی در این فضا پخش شود. به این ترتیب اطلاعات مردم روز به روز افزایش می‌یابد و کار درمان ساده‌تر می‌شود. همچنین پزشکان برتر خیلی سریع شناخته می‌شوند و مردم برای درمان می‌توانند به انها مراجعه کنند.

چرا پزشکان به سایت پزشکی نیاز دارند؟

برخی از امور مانند نوبت دهی، تشکیل پرونده و … که بدون مراجعه حضوری نیز می‌توان انجام داد، به کمک سایت به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

هزینه طراحی سایت پزشکی چقدر است؟

با توجه به امکانات متفاوتی که وبسایت های پزشکی میتوانند داشته باشند قیمت اجرای آنها نیز متفاوت است اما حداقل قیمت یک سایت پزشکی با کیفی بالا ۴.۵ میلیون خواهد بود.

ما چه کاری انجام میدهیم؟

ما یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با محوریت طراحی سایت در اصفهان هستیم. همواره تلاش کرده‌ایم که تا تمام آنچه مشتریان ما برای رسیدن به موفقیت نیاز دارند را ریزبینانه بررسی و تحلیل کنیم تا بهترین مسیر را پیش روی آنها بگذاریم. در تمام فرایند طراحی سایت در کنار شما هستیم .