!It’s time to bring your ideas alive

وقتشه ایــــده هات رو به واقعیت
تبدیل کنی!

bussiness card design min
logodesign min
GRAHIC ui min
shapes min

طراحی گرافیک در اصفهان

یکی از بهترین راه های انتقال پیام، در سایر روش های تبلغاتی سنتی و مدرن، استفاده از طراحی های گرافیکی است. طراحی گرافیکی یعنی استفاده از عناصر بصری برای انتقال ایده ها  و پیام شما، از طریق تایپو گرافی، تصاویر، رنگ و … به مخاطب. شرکت ها در مرحله از قیف بازاریابی و فروش که باشند باید برای اطلاع رسانی، جلب نظر و در نهایت ترغیب مشتریان احتمالی برای خرید باید از طراحی های گرافیکی استفاده کنند. شما نمی توانید از کمپین های تبلیغاتی خود انتطار نتایج و بازخوردهای مثبت داشته باشید، مگر اینکه از طراحی های گرافیکی خلاقانه استفاده کنید. طراحی گرافیکی در اصفهان نیز پیشرفت زیادی داشته و بسیاری از برند‌ها و شرکت‌ها با استفاده از طراحی‌های خلاقانه جایگاه خود را در میان رقیبانشان ارتقا داده‌اند.

خدمات “طراحی برندینگ آروند” :

 • طراحی لوگو
 • طراحی لیبل و برچسب محصولات
 • طراحی کارت ویزیت
 • طراحی بیلبورد و بنر تبلیغاتی

خدمات “طراحی لوگو” و “برند سازی” در اصفهان:

طراحی لوگو و نام تجاری نشان دهنده هویت تجارت شما است. داشتن یک نشان تجاری منحصر به فرد (لوگو) می توانید به آگاهی افراد از نام تجاری شما کمک کند و استراتژی های بازاریابی شما را بهبود دهد. به کمک یک لوگوی منحصر به فرد می توانید بر مشتریان خود تاثیر شگفت انگیزی بگذارید.

برند های مشهور مانند کوکا کولا، نایک، مک دونالد، مایکروسافت و اپل چندین دهه طول کشید تا هویت و برند خود را در بیان هزاران برند ثبت کنند، بنابراین، اگر فکر می کنید وقت دارید که بعداً برای کسب و کار خود یک طرح لوگو و نام تجاری برای کسب و کار خود ایجاد کنید، مطمئن باشید که دیر خواهد بود.

خدمات طراحی واحد طراحی سایت آروند:

طراحی ساختار یک صفحه با توجه به نیاز و هدفی که صفحه را برای آن طراحی می کنید، می تواند یک چالش باشد. صفحات مهمی مانند صفحات فرود یا ایمیل های تبلغاتی که هزینه و زمان زیادی را برای تبلیغات و سئو آن ها صرف می کنید باید به بیشترین میزان ممکن بهینه باشند و انتظارات مخاطب از شما را تامین کنند.

یک اشتباه کوچک در طراحی می تواند کمپین تبلیغاتی شما را با چالش روبرو کند و به جای سود به شما ضرر هم برساند. غالب کارشناسان دیجیتال مارکتینگ معتقدند طراحی صفحاتی مانند صفحات لندینگ پیج باید کاملا با صفحات داخلی و سایر صفحات سایت متمایز باشد و حتی منو و دکمه ای به صفحات درونی وب سایت شما نداشته باشد که حواس کاربر پرت نشود و تبلیغات شما مثمر ثمر و ارزشمند باشد.

تیم حرفه ای تبلیغات در آروند، طبق نیاز های شما کار می کنند تا خدمات طراحی را به بهترین سبک دریافت کنید.

1- طراحی رابط کاربری

(UI design)

2- طراحی صفحات ایمیل های تبلیغاتی

(Email marketing)

3- طراحی صفحات لندینگ پیج

(Landing Page)

4- طراحی صفحات کال تو اکشن

(call to action)

5- طراحی اسلاید سایت  

(slide show)

DESIGNE min
 • تیزر،موشن گرافیک و …
 • طراحی کاتالوگ
 • طراحی ست اداری
 • طراحی کاور
 • طراحی برشور
 • طراحی پوستر
 • طراحی بنر
 • طراحی پاکت اداری

خدمات طراحی واحد تبلیغات:

حتما در زندگی شما هم پیش آمده است، که بین هزاران کاتالوگ و برشور های تبلیغاتی شرکت های مختلف که میبینید بعضی از این تبلیغات به نحوی حواس شما را به خودشان پرت می کنند که تا سال ها در ذهن شما باقی می ماند.

قطعا تبلیغاتی مورد توجه مخاطب قرار می گیرد که علاوه بر طراحی جذاب، روانشناسی بازاریابی  تبلیغات  داشته باشد، فقط طراحی کافی نیست.

برای اینکه بتوانید شما هم بتوانید تبلیغات موثری داشته باشید باید از شرکت هایی کمک بگیرید از تکنیک ها و استراتژی های حرفه ای و تاثیر گذار تبلیغات گرافیکی آگاهی داشته باشند. در واقع باید از روانشناسی بازاریابی و تبلیغات در کنار ایده های نوین و جدید طراحی های گرافیکی استفاده کنید.

تیم آروند افتخار دارد، با حضور تیم حرفه ای، جوان و خلاق خود، بهترین طراحی های گرافیکی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

خدمات طراحی واحد شبکه های اجتماعی:

اهمیت شبکه های اجتماعی برای هر کسب و کار و تجارتی کاملا بدیهی است. شبکه های اجتماعی و در حال حاضر محبوب ترین آنها اینستاگرام، جذاب ترین و بهترین روش های تبلیغاتی برای انتفال موثر پیام به مخاطب هستند.

شما می توانید از هر تصویری برای شبکه های اجتماعی خودتان استفاده کنید، اما برای دیده شدن نیاز به محتوای خاص دارید. محتوای شما باید با استراتژی درست، شناخت دقیق مخاطب، انتخاب درست رنگ ها و انتخاب درست نوع محتوا همراه باشد.در غیر این صورت تلاش های شما مانند صد ها شرکت دیگر بی فایده و بی اثر خواهد بود.

آروند با وجود تیم حرفه ای، تمامی این خدمات را از انتخاب استراتژی تا نوع تبلیغات گرافیکی و پیاده سازی به صورت حرفه ای به شما ارائه خواهد داد.

logoo Final 011 “طراحی گرافیک در اصفهان” با آروند:

در فضای رقابتی دیجیتال امروزی شرکت ها فرصت کمی برای دیده شدن دارند. در واقع یا برند شما در نگاه اول می تواند مخاطب را جذب کند و یا شانس خود را برای رقابت از دست می دهد. طراحی پوستر، برند، لوگو و …. مهم ترین بخش های یک پلن تبلیغاتی هستند.

برای پیروز شدن در این چالش باید از یک تیم طراحی خلاق و مسلط به تکنیک‌ها و علم گرافیک تبلیغاتی کمک بگیرید. ما یعنی آروند، جدیدترین و بهترین ایده های تبلیغاتی در این زمینه را در اختیار شما قرار می دهیم، که منجر به نمایش بهتر محصولات و خدمات شما در بازار و در نهایت پیشبرد هدف فروش می شود.

تیم آروند همیشه در کنار شماست،هر ایده ای در زمینه طراحی های گرافیکی که دارید به کمک تیم آروند قابل پیاده سازی است،برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در آروند در تماس باشید

ما چه کاری انجام میدهیم؟

ما یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با محوریت طراحی سایت در اصفهان هستیم. همواره تلاش کرده‌ایم که تا تمام آنچه مشتریان ما برای رسیدن به موفقیت نیاز دارند را ریزبینانه بررسی و تحلیل کنیم تا بهترین مسیر را پیش روی آنها بگذاریم. در تمام فرایند طراحی سایت در کنار شما هستیم .