تجارت الکترونیک آروند

یک خلاقیت در دل خلاقیت، پیشرو در کیفیت

داستان ما:

اعضای آروند تا سال ۱۳۹۶ هر کدام به صورت انفرادی در حوزه تخصصی خودشان (دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و …) مشغول به کار بودیم. تا اینکه با توجه به خلاهای موجود در این فضا احساس کردیم می توان با تشکیل یک تیم خلاق و حرفه ای، خدمات متفاوتی را به شرکت ها و کمپانی ها ارائه داد. در اردیبهشن ماه سال ۱۳۹۴ تصمیم گرفتیم با عملی کردن این ایده برای تحقق اهدافمان تلاش کنیم و به صورت مستقل تحت عنوان آروند شروع به فعالیت کردیم.

در ابتدا چالش های بسیاری وجود داشت، اما با اضافه شدن اعضای حرفه ای به تیم آروند، توانستیم با وجود تمام مشکلات شروعی پر قدرت و مثمر ثمر داشته باشیم.

اکنون در حدود ۴ سال است که از شروع به کار موسسه آروند می گذرد. ما در آروند سعی می کنیم به کسب و کارهایی که دوست دارند حضور موثر در فضای آنلاین داشته باشند، کمک کنیم و در این مسیر همراه شان باشیم. در کنار شما بودن و همراهی کردن با شما افتخاری است برای مجموعه آروند.

لوح تقدیر حمایت از مصرف کننده

فرهنگ ما

در آروند ما اعتقاد داریم آینده در دست افرادی است که در دنیای دیجیتال زندگی می کنند. دیجیتال مارکتینگ به بیزینس ها این قدرت را می دهند، مخاطبان اصلی خود را به راحتی پیدا کنند و محصولات و خدمات خود را به مشتریان بالقوه ارائه دهند.

از داده ها برای ایجاد ارتباط قوی و موثر استفاده کنند و مطمئن شوند، هر کاری که برای مخاطبانشان انجام می دهند، بهتر از قبل است. قدرت دیجیتال مارکتینگ شگفت انگیز است. می تواند کسب و کارها را متحول کند و آنها را به مهره اصلی بازار تبدیل کند.

در آروند ما هر روز با افراد جدیدی آشنا می شویم که می‌خواهند کسب‌وکار خود را راه‌اندازی، تعمیر یا گسترش دهند و با چالش های زیادی روبرو هستند و ما به عنوان تیم بازاریابی گسترده آنها کار می‌کنیم و به رشد آنها کمک می‌کنیم!

استراتژی ما:

ما خلاقیت، نوآوری، تخصص و سالها تجربه را به صنعت دیجیتال مارکتینگ آوردیم. استراتژی ما بسیار ساده است. از کانال مناسب برای بازاریابی محصولات، خدمات یا معرفی برند شما استفاده می کنیم. برای برخی از بیزینس ها استفاده از شبکه های اجتماعی مناسب است، برای برخی دیگر seo و تبلیغات گوگل.

هدف ما این است که شما را به رویاهایتان برسانیم.

ماموریت ما:

ماموریت ما شراکت با مشتریان برای موفقیت آنهاست. ما در ارائه راه‌حل‌های بازاریابی دیجیتال موفق، منحصربه‌فرد و آینده‌نگر که نیازهای فردی و خواسته‌های منحصربه‌فرد هر مشتری را در نظر می‌گیرند، بهترین خواهیم بود.

آژانس دیجیتال مارکتینگ

اعضا آروند

عاطفه کریمی - مدیر عامل
عاطفه کریمی مدیر عامل
پوریا امجدزاده - هم بنیانگذار
پوریا امجدزاده هم بنیانگذار
محمد باقرزاده - مدیر سئو
محمد باقرزاده مدیر سئو
امیرحسین ربیعی - برنامه نویس فرانت‌اند
امیرحسین ربیعی برنامه نویس فرانت‌اند
مرضیه شریفات - توسعه دهنده/طراح وب
مرضیه شریفات توسعه دهنده/طراح وب
مرجان رمضانپور - مدیریت آموزش
مرجان رمضانپور مدیریت آموزش
محمد دریابیان - طراح رابط کاربری
محمد دریابیان طراح رابط کاربری
ابلفضل هنرمند - تصویر بردار
ابلفضل هنرمند تصویر بردار
علیرضا رزاق - مدیریت تبلیغات
علیرضا رزاق مدیریت تبلیغات
ابلفضل هنرمند - تصویر بردار
ابلفضل هنرمند تصویر بردار
علی جوادی - موشن گرافیست
علی جوادی موشن گرافیست
نسیم سعیدی - سردبیر محتوا
نسیم سعیدی سردبیر محتوا

برخی از مشتریان و همکاران

سوالی برایتان پیش آمده ؟ از ما بپرسید!