اعضای آروند تا سال ۱۳۹۶ هر کدام به صورت انفرادی در حوزه تخصصی خودشان (دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و …) مشغول به کار بودند، تا اینکه با توجه به خلاهای موجود در این فضا احساس کردیم می توان با تشکیل یک تیم خلاق و حرفه ای، خدمات متفاوتی را به شرکت ها و کمپانی ها ارائه داد. در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ تصمیم گرفتیم با عملی کردن این ایده برای تحقق اهدافمان تلاش کنیم و به صورت مستقل تحت عنوان آروند شروع به فعالیت کردیم.

در ابتدا چالش های بسیاری وجود داشت، اما با اضافه شدن اعضای حرفه ای به تیم آروند، توانستیم با وجود تمام مشکلات شروعی پر قدرت و مثمر ثمر داشته باشیم.

اکنون در حدود ۴ سال است که از شروع به کار موسسه آروند می گذرد. ما در آروند سعی می کنیم به کسب و کارهایی که دوست دارند حضور موثر در فضای آنلاین داشته باشند، کمک کنیم و در این مسیر همراه شان باشیم. در کنار شما بودن و همراهی کردن با شما افتخاری است برای مجموعه آروند.

tazirat gov

فرهنگ آروند

در آروند ما اعتقاد داریم آینده در دست افرادی است که در دنیای دیجیتال زندگی می کنند.

دیجیتال مارکتینگ به بیزینس ها این قدرت را می دهند، مخاطبان اصلی خود را به راحتی پیدا کنند و محصولات و خدمات خود را به مشتریان بالقوه ارائه دهند.

از داده ها برای ایجاد ارتباط قوی و موثر استفاده کنند و مطمئن شوند، هر کاری که برای مخاطبانشان انجام می دهند، بهتر از قبل است.

قدرت دیجیتال مارکتینگ شگفت انگیز است. می تواند کسب و کارها را متحول کند و آنها را به مهره اصلی بازار تبدیل کند.

در آروند ما هر روز با افراد جدیدی آشنا می شویم که می‌خواهند کسب‌وکار خود را راه‌اندازی، بهبود و یا گسترش دهند ولی با چالش های زیادی روبرو هستند. ما به عنوان تیم بازاریابی گسترده آنها کار می‌کنیم و به رشد آنها کمک می‌کنیم!

خط مشی و استراتژی:

استراتژی ما بسیار ساده است. هدف ما این است که شما را به رویاهایتان برسانیم.

ما خلاقیت، نوآوری، تخصص و سالها تجربه را به صنعت دیجیتال مارکتینگ آوردیم. از راهکار های مناسب برای بازاریابی محصولات، خدمات یا معرفی برند شما استفاده می کنیم.

برای برخی از بیزینس ها استفاده از شبکه های اجتماعی مناسب است، برای برخی دیگر seo و تبلیغات گوگل.

ماموریت ما

ماموریت ما شراکت با مشتریان برای موفقیت آنهاست. ما در ارائه راه‌حل‌های بازاریابی دیجیتال موفق، منحصربه‌فرد و آینده‌نگر که نیازهای فردی و خواسته‌های منحصربه‌فرد هر مشتری را در نظر می‌گیرند، بهترین خواهیم بود.

crsimage