طراحی سایت آموزشی

اگر سری به چند دهه گذشته بزنیم و روش‌های آموزشی را مرور کنیم، متوجه تغییر شیوه‌های آموزش خواهیم شد. در دنیای امروز برنامه‌های زیادی برای یاد گرفتن در نظر گرفته شده تا درک مطلب در هر زمینه‌ای بسیار آسان شود. پیشرفت تکنولوژی در این زمینه نیز تاثیر زیادی داشته و باعث تولید ابزار آموزشی مختلفی شده است. این روزها بسیاری از آموزشگاه‌ها برای ارتباط با کارآموزان و اولیا اقدام به طراحی یک سایت کرده‌اند. برای بالا بردن سطح کیفیت آموزش کمک گرفتن از این سایت‌ها بسیار لازم و ضروری شده است. در این مطلب شما با نکات طراحی سایت آموزشی بیشتر آشنا خواهید شد.

طراحی سایت آموزشی در اصفهان

دسترسی سریع به مطالب

سایت آموزشی چیست ؟

همانطور که از نام آن پیداست، صفحه‌ وبی که در آن به آموزش پرداخته شود، سایت آموزشی گفته می‌شود، سایت های آموزشی میتوانند به صورت کامل مراحل ثبت نام، برگزاری کلاس و یا ارسال جزوات و فیلم های آموزشی تا آزمون و دریافت مدرک تمام مراکز آموزشی را پوشش دهند. در این نوع سایت‌ها افراد مختلف می‌توانند در زمینه دلخواه خود آموزش‌های لازم را ببینند. هر صفحه می‌تواند حوزه‌های مختلف و متنوعی را پشتیبانی کند تا مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. در این مورد بهتر است شما دارای مهارت کافی باشید و در آموزش‌های ارائه شده به جزئیات و کیفیت توجه داشته باشید.

هر فرد در هر زمینه‌ای می‌تواند آموزش‌های کوتاه و مختصر یا کامل و جامع به عنوان سرویس دهنده عرضه کند. کیفیت سایت رابطه مستقیمی با مراجعه‌کندگان دارد. حتما می‌دانید که گوگل با توجه به نکات خاص به هر سایت نمره می‌دهد و زمانی که سایت تمام چراغ‌ها را سبز می‌کند، می‌تواند در نتایج گوگل نمایان شود.

طراحی سایت آموزشی

اگر شما نیز می‌خواهید در حوزه‌ای که در آن مهارت دارید، سایت آموزشی طراحی کنید، لازم است از متخصصین این کار کمک بگیرید. البته اگر حوزه آموزش شما همین مورد باشد، بدون شک خود شما توانایی لازم برای ایجاد سایت و بهینه‌سازی آن را دارید. با توجه به پیشرفت تکنولوژی حرفه‌های زیادی در جامعه ظهور کرده‌اند که افراد زیادی مایل به آموزش آنها هستند.

برای طراحی سایت در حرفه‌های مختلف باید از مجموعه‌های معتبر یاری خواست تا به بهترین شکل ممکن سایت راه‌اندازی شود. ما در آروند می‌توانیم به شما در طراحی سایت آموزشی کمک کنیم. هر وبسایتی نیاز به قالب بندی خاصی دارد که باید کار را به کاردان سپرد تا همه چیز را سر جای خودش قرار دهد. اگر شما نیز در نظر دارید سایت آموزشی داشته باشید، بهتر است کار را اصولی جلو ببرید.

هدف از طراحی سایت آموزشی

مجموعه‌های موفق زیادی در اصفهان فعالیت دارند که لازم است برای توسعه، فعالیت خود را به فضای مجازی نیز انتقال دهند. با اینکه در بیماری منحوس کرونا سختی‌های زیادی کشیدیم، اما باید این واقعیت را بپذیریم که چیزهای زیادی نیز یاد گرفتیم. در شرایط قرنطینه ما آموختیم که هیچگاه آموزش تعطیل نمی‌شود و به هر نحوی می‌توان عملیات آن را اجرا نمود.

افرادی هستند که در شهر یا روستایی زندگی می‌کنند که امکان شرکت در کلاس‌های آموزشی برایشان فراهم نیست. کلاس‌های آنلاین فرصت مناسبی برای این افراد است تا در زمان دلخواه با استاد دلخواه آموزش لازم را ببینند. به عنوان مثال آموزش موسیقی در شهرهای زیادی وجود ندارد و یا اینکه اساتید برجسته تنها در شهرهای پرجمعیت برگزار می‌کنند. علاقه‌مندان به موسیقی در فضای مجازی می‌توانند با استاد دلخواه کلاس برگزار کنند و استعدادهای نهفته خود را بیدار نمایند.

با این تفاسیر هر مجموعه‌ای در اصفهان می‌تواند برای گسترش فعالیت خود وبسایتی برای خود راه اندازی کنند تا افراد مختلف در سراسر کشور از مضامین آن استفاده کنند.

طراحی سایت آموزشی در اصفهان

مخاطبین طراحی سایت آموزشی

اگر به طور کلی به این قضیه نگاه کنیم، تمام مجموعه‌هایی که به نحوی با آموزش سر و کار دارند، مخاطبان اصلی طراحی سایت آموزشی هستند. از این مراکز می‌توان به دانشگاه‌ها، مدارس دولتی، موسسات غیردولتی، آموزشگاه‌های زبان و … اشاره کرد. برای آموزش موسیقی، تجارت، حرفه و مهارت و … نیز می‌توان سایت طراحی کرد. همه می‌دانیم که برندسازی این روزها تنها در فضای مجازی انجام می‌شود. به این معنی که قدرت تبلیغات در این فضا بسیار زیاد است. شما نیز می‌توانید به کمک این ابزار، برند خود را مطرح‌تر کنید و از رقبا پیشی بگیرید.

طراحی سایت آموزشی

اگر شما نیز می‌خواهید در حوزه‌ای که در آن مهارت دارید، سایت آموزشی طراحی کنید، لازم است از متخصصین این کار کمک بگیرید. البته اگر حوزه آموزش شما همین مورد باشد، بدون شک خود شما توانایی لازم برای ایجاد سایت و بهینه‌سازی آن را دارید. با توجه به پیشرفت تکنولوژی حرفه‌های زیادی در جامعه ظهور کرده‌اند که افراد زیادی مایل به آموزش آنها هستند.

برای طراحی سایت در حرفه‌های مختلف باید از مجموعه‌های معتبر یاری خواست تا به بهترین شکل ممکن سایت راه‌اندازی شود. ما در آروند می‌توانیم به شما در طراحی سایت آموزشی کمک کنیم. هر وبسایتی نیاز به قالب بندی خاصی دارد که باید کار را به کاردان سپرد تا همه چیز را سر جای خودش قرار دهد. اگر شما نیز در نظر دارید سایت آموزشی داشته باشید، بهتر است کار را اصولی جلو ببرید.

نکات مهم طراحی سایت آموزشی

همانطور که می‌دانید طراحی سایت با اصول و قواعد خاصی باید پیش برده شود در غیر این صورت نتایج مثبتی عاید نخواهد شد. افراد زیادی تجربه تلخی از راه اندازی وبسایت به صورت غیرحرفه‌ای دارند که شاید در دوستان و آشنایان شما نیز باشند. دلیل شکست در این زمینه رعایت نکردن نکاتی است که دائم به افراد گوشزد می‌شود. برای آشنایی بیشتر شما به چند نکته مهم اشاره می‌کنیم.

management

مدیریت آسان و منسجم

مدیریت سریع تر و ساده تر از طریق سایت

seo

بهینه سازی و سئو

پایبندی به قوانین و مقررات گوگل

invstment

سرمایه گذاری

افزایش فروش کسب و کار

money

هزینه طراحی سایت

کیفیت کار و اصولی بودن سایت

backup

پشتیبانی سایت

ارتباط گرفتن با مشتریان

1- مدیریت آسان و منسجم

با توجه به اینکه در وبسایت‌های آموزشی تعداد مطالب و دسته‌بندی‌ها زیادتر از سایت‌های دیگر است، باید طراحی ساده‌تری داشته باشند. دلیل ساده بودن این است که مدیریت آن آسان‌تر و منسجم‌تر باشد. این کار تنها توسط مجموعه‌های کاربلد انجام می‌شود. سعی کنید کار طراحی سایتتان را به یک مجموعه حرفه‌ای بسپارید تا خیالتان از هر نظر راحت باشد.

2- بهینه سازی و سئو سایت آموزشی

برای بالا آوردن سایت آموزشی لازم است از همان ابتدا به اصول سئو پایبند بود. در طراحی این نوع وبسایت‌ها باید در اولین گام الگوریتم‌های موتور جستجو را در نظر داشت تا پیشرفت آن عالی پیش رود. همانطور که می‌دانید برای دیده شدن در نتایج گوگل باید سئو سایت را به دقت سبز کنید. هم سئوی صفحات را باید به دقت بررسی کنید و هم سئوی مطالبی که قرار است در صفحات سایت بارگذاری شود.

گوگل به تک تک محتواها حساس است و تنهاچند اشتباه پشت سرهم لازم است تا شما را از گردونه رقابت بیرون بیاندازد. تنبیه این موتور جستجو بی صدا و بسیار تلخ است. شاید شما ساعت‌ها و روزها تلاش کنید و کارهای دلخواه گوگل را انجام دهید و چندان تشویق نشوید؛ اما تنیه گوگل خیلی سریع و گاهی جبران ناپذیر است. به همین دلیل بهت است کار سئو را نیز به متخصصان بسپارید. در آروند می‌توانید به دلخواه خود برسید.

3- سرمایه گذاری

شما به افتتاح یک وبسایت برای کسب و کار خود به چشم یک سرمایه‌گذاری بلند مدت نگاه کنید. در بسیاری از تجاربی که می‌شنوید، کسب و کارها در یک سال اول در فضای مجازی تنها تلاش کرده‌اند تا دیده شوند و چندان موفقیتی کسب نکرده‌اند؛ اما در سال‌های بعدی و بعد از شناخته شدن، تعداد مشتریان و فروش آنها بیش از پیش بینی خودشان بوده است. این یعنی شما در همان ماه اول نباید انتظار افزایش تعداد مخاطبان و کسب درآمد داشته باشید و باید صبر کنید تا روز موعود برسد.

4- هزینه طراحی سایت آموزشی 

اگر شما تصمیم خود را گرفته‌اید که یک سایت برای خودتان بالا بیاورید، به این نکته توجه کنید که نباید از هزینه‌های پیش رو هراس داشته باشید. به عنوان مثال شاید استخدام یک سئوکار نیاز اصلی سایت باشد و شما به خاطر هزینه بخواهید از آن امتناع کنید. پرداخت هزینه‌ در سمت ارتقا سایت بدون شک به نفع آن خواهد بود.

سعی کنید با تحقیق و بررسی مجموعه قابلی برای طراحی سایت انتخاب کنید و زیاد به هزینه توجه نداشته باشید. ارزان بودن همیشه نشان خوب بودن نیست و باید به کیفیت کار و اصولی بودن طراحی نیز توجه کنید. ممکن است مجموعه‌ای کمی هزینه بیشتری از شما بخواهد، اما در عوض خدمات ارائه شده آن خیلی بهتر از مورد ارزان باشد.

5- پشتیبانی سایت آموزشی

در سایت‌های آموزشی یکی از مهم‌ترین نکات این است که حتما پشتیبانی بسیار قدرتمندی داشته باشد. در بسیاری از مواقع هنرجو و یا هر فردی که برای آموزش به سایت مراجعه کرده، ممکن است با مشکلاتی مواجه شود که مجبور می‌شود به پشتیبانی مراجعه کند. سایت‌هایی که پشتیبانی قدرتمندی دارند، اغلب مخاطبان بسیار زیادی به خود جذب می‌کنند. شما نیز به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید.

برخی از افراد از سیستم تیکتینگ و ساپورت آنلاین برای سرعت بخشیدن به سرویس دهی و پشتیبانی بهره می‌برند. در ارتباط گرفتن با مشتری شما مشتاق تر باشید.

نمونه کارهای طراحی سایت آموزشی

آژانس دیجیتال مارکتینگ آروند توانایی انجام انواع وبسایت ها را برای شما دارد. تعدادی از نمونه کارهای طراحی سایت های آموزشی

logoo Final 011 انتخاب مرجع معتبر برای طراحی سایت آموزشی

در دنیای امروز تخصص و تجربه حرف اول را در هر زمینه می‌زند. اگر شما در اصفهان می‌خواهید سایت آموزشی خودتان را داشته باشید، بهتر است به مجموعه‌هایی که رزومه مشخصی ندارند، اعتماد نکنید. ما در آروند در خدمت شماییم تا بهترین خدمات را برایتان ارائه دهیم.همکاری با موسسات برتر آموزشی در اصفهان همچون آموزش عالی آزاد فن پردازان تضمینی بر کیفیت طراحی سایت آموزشی توسط تیم آروند میباشد.

ما چه کاری انجام میدهیم؟

ما یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با محوریت طراحی سایت در اصفهان هستیم. همواره تلاش کرده‌ایم که تا تمام آنچه مشتریان ما برای رسیدن به موفقیت نیاز دارند را ریزبینانه بررسی و تحلیل کنیم تا بهترین مسیر را پیش روی آنها بگذاریم. در تمام فرایند طراحی سایت در کنار شما هستیم .

سوالات متداول

در وهله نخست با راه‌اندازی سایت، شنا می‌توانید بازاریابی بالفعل داشته باشید و مخاطبان زیادی به خود جذب کنید. بدون شک با افزایش مشتری، کسب درآمد شما نیز افزایش خواهد یافت. همچنین با این کار کسب و کار شما به یک برند مطرح تبدیل خواهد شد و در جامعه شهرت زیادی پیدا خواهید کرد.

با توجه به اینکه آموزش همواره امری همراه با پرسش و پاسخ است، بخش پشتیبانی سایت بیش از موارد دیگر حائز اهمیت است. شما می‌توانید به کمک سیستم تیکتینگ قسمت پشتیبانی خود را تقویت کنید و با مشتریان خود ارتباط خوبی داشته باشید.

میزان هزینه به کیفیت کار و امکانات بستگی دارد و نمی‌توان یک قیمت قطعی برای آن اعلام کرد. شما برای داشتن یک سایت قوی نباید از هزینه کردن هراسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید