لایسنس ها

لایسنس (License) مجموعه دستورالعمل‌هایی می‌باشد که به موجب آن کاربران اجازه استفاده از محصولات را پیدا خواهند کرد.

به صورت کلی لایسنس، مجوزی قانونی برای استفاده از یک محصول و یا خدمات می‌باشد که توسط ارائه دهنده محصول و خدمت، عرضه می‌شود.

با توجه به اینکه تجارت مهر الکترونیک آروند، یک شخصیت حقوقی می‌باشد؛ شما با دریافت خدمات و محصولات این شرکت، قوانین را در جهت مجوز های استفاده قبول نموده اید.

لایسنس انحصاری

لایسنس تجاری

این نوع مجوز مربوط به محصولاتی میباشد که توسط شرکت تجارت الکترونیک آروند در marketplace هایی که در ادامه معرفی میگردد قرار می‌گیرند.
همه محصولات از مرحله گرافیک تا اجرا اختصاصی بوده و کلیه حقوق محفوظ میباشد. طبق قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران حق شکایت و پیگیری از متخلفین را دارد.

کپی رایت آروند به نحوی که به اصل طرح و یا کد آسیبی وارد نگردد در محصولات قرار گرفته است و خریداران می‌توانند آزادانه اقدام به حذف و یا ویرایش نمایند؛ منتهی براساس مصوبه شرکت ارائه هرگونه خدمات پشتیبانی منوط بر وجود کپی رایت می‌باشد.

با توجه به قوانین شرکت هر یک از محصولات خریداری شده اجازه نصب بر روی یک دامنه مجزا را دارد و بعد از آن میبایست مجدد اقدام به بازخرید نمایید.

هرگونه فروش محصولات آروند به غیر از لیست سایت ها و نمایندگی های مجاز فروش شرکت غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی از طرف شرکت لیمون تم را دارد. به خریداران از این مجموعه ها به هیچ وجه خدمات پشتیبانی و بروزرسانی ارائه نمیشود و با دستورات قضایی موظف به عدم استفاده می‌گردند.