طراحی افزونه اختصاصی وردپرس با تیم آروند

یکی از تخصصی ترین خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آروند، طراحی افزونه وردپرس می‌باشد که به لطف توسعه دهنده‌گان وردپرس تیممان این امر میسر شده است.

وردپرس در حال حاضر در حدود 30 درصد ازفضای وب را در اختیار دارد،این مسئله بدین معناست که ده میلیون وب سایت در حاضر به کمک وردپرس فعالیت می کنند. این شامل بخش عظیمی از وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های کسب‌وکار کوچک همراه با بخش مناسبی از پورتال‌های سازمانی، راه‌حل‌های SaaS، فروشگاه‌های تجارت الکترونیکی با WooCommerce،  پلتفرم‌های LMS، مجلات بزرگ و پیچیده و موارد دیگر است.

code 1

طراحی افزونه اختصاصی

بخش بزرگی از وظایف وب سایت وردپرسی به کمک همین افزونه ها انجام می شود. در مخرن وردپرس در حدود یک میلیون افزونه وجود دارد، افزونه ها یا پلاگین های وردپرسی در حقیقت ابزارهای قدرتمند وردپرسی هستند که به کمک آنها می توانید، امکانات و ابزارهای مورد نیازتان را تنها با چند کلیک به وب سایتتان اضافه کنید.

در حقیقت یکی از دلایل محبوبیت وردپرس همین وجود افزونه ها و امکاناتی است که به وب سایت اضافه می کند؛ اما در بعضی موارد از این افزونه های آماده، رایگان و یا پولی نیاز های شما یا مشتریانتان را نمی توانند رفع کنند، از جهتی ممکن است، باگ و خطاهایی هم داشته باشند و حتی در امنیت و سرعت وب سایت شما اختلال ایجاد کنند.

یا حتی ممکن است با افزونه های دیگر تداخل داشته باشند و به درستی کار نکنند. در برخی موراد هم مجبورید برای هر فرآیندی در وب سایت یک افزونه نصب کنید، تعدد زیاد افزونه ها باعث کاهش آسیب جدی به عملکرد وب سایت می شود. در این بین با این همه افزونه های متفاوتی که روی سایت نصب می کنیم، خدا نکند وردپرس هم آپدیت شود. بسیاری از افزونه های رایگان و پولی با به روز رسانی های وردپرس آپدیت نمی شوند و خودشان باعث اخلال در عملکرد وب سایت می شوند.

به طور خلاصه وقتی وب سایت وردپرسی شما به درستی کار نمی کند،به احتمال 90 درصد، مشکل از یکی افزونه های نا کارآمد است. یکی از افزونه ها به درستی کار نمی کند!!!!!! اینجاست که یا باید خودتان طراحی پلاگین وردپرسی تان را به عهده بگیرید که لازمه آن تسلط فوق العاده بر مباحث برنامه نویسی، افزونه نویسی وردپرس، طراحی قالب وردپرسی است، یا از یک شرکت متخصص و حرفه ای برای طراحی کمک بگیرید.

افزونه های وردپرسی چه کاری انجام می دهند؟ چند نوع افزونه وردپرسی داریم؟

پلاگین ها می توانند کارهای زیادی را انجام دهند. وجه مشترک همه آنها این است که قابلیت های اضافی را به سایت شما اضافه می کنند. انواع پلاگین وردپرس عبارتند از:

1- پلاگین های نگهداری سایت : برای مواردی مانند امنیت، عملکرد یا پشتیبان گیری

2- پلاگین های بازاریابی و فروش : برای مواردی مانند SEO، رسانه های اجتماعی یا تجارت الکترونیک

3- افزونه های محتوا : مانند انواع پست های سفارشی، ویجت ها، کدهای کوتاه، فرم ها، گالری ها و فیدهای ویدئویی

4- افزونه‌های API:  که با WordPress REST API کار می‌کنند یا محتوای خارجی را از سرویس‌هایی مانند Google Maps می‌کشند

5- افزونه های انجمنی: که ویژگی های شبکه های اجتماعی را اضافه می کنند.

معیارهای طراحی یک افزونه اصولی و استاندارد در وردپرس چیست؟

حتما می دانید که وردپرس یک پلتفرم در حال توسعه است. در کنار به روزرسانی وردپرس قالب ها و افزونه های آن هم به روز رسانی می شود، در نتیجه اگر افزونه مورد نظر شما به صورت اصولی و استاندار و بر اساس به روز رسانی های جدید نباشد، نه تنها به درستی عمل نمی کند، به عملکرد وب سایت هم آسیب می رساند. اگر می خواهید امکانات وب سایت خود را به کمک یک افزونه گسترش دهید، باید اطمینان حاصل کنید در طراحی این افزونه استاندارد های لازم به درستی رعایت شده باشد. یک افزونه نا کارآمد می تواند آسیب های جبران ناپذیری به وب سایت شما بزند.

سایر معیارها طراحی یک افزونه وردپرسی استاندارد، عبارتند از:

  • طراحی بر اساس استاندارهای جهانی و کاملا شی گرا
  • کد نویسی استاندارد و بهینه
  • قابلیت چند زبانه بودن افزونه برای استفاده در وب سایت های چند زبانه
  • طراحی افزونه با رابط گرافیکی استاندارد
  • سازگاری با نسخه های وردپرس
  • هماهنگی و عدم تداخل با افزونه های پرکاربرد در وردپرس
  • وجود پنل مدیریتی برای افزونه برای اعمال تغییرات در افزونه
  • پشتیبانی حرفه ای برای به روز رسانی و ارتقا افزونه در آینده

برای طراحی یک افزونه اصولی و استاندارد در وردپرس، حتما از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید. تنها در این حالت است که می توانید از عملکرد استاندارد افزونه اطمینان حاصل کنید.

plugin arvand

هزینه افزونه نویسی وردپرس چقدر است؟

تعرفه ساخت یک افزونه وردپرسی بر اساس پیچیدگی های طراحی افزونه (سطح کار افزونه) و متقابلا تعداد روزهایی که برای طراحی نیاز است، تعیین می شود.

ممکن است افزونه ای در چند روز با یک هزینه حداقلی مانند 200 هزارتومان آماده شود و افزونه دیگر چند ماه زمان ببرد و هزینه آن چند میلیون شود، برای درک بهتر از هزینه ها می توانید با کارشناسان ما در آروند تماس بگیرید.

طراحی افزونه وردپرس با آروند

اگر به افزونه خاصی برای ارتقا و گسترش امکانات وب سایت خود نیاز دارید، باید از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید. تیمی متخصص که توانایی طراحی افزونه با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه را داشته باشد. یکی از خدمات اختصاصی تیم آروند ارائه افزونه به صورت کاملا حرفه ای می باشد. تیم برنامه نویسی آروند با طراحی اصولی افزونه گامی موثر برای گسترش کسب و کار آنلاین شما بردارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به راحتی می توانید با کارشناسان آروند تماس بگیرید.

ما چه کاری انجام میدهیم؟

ما یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با محوریت طراحی سایت در اصفهان هستیم. همواره تلاش کرده‌ایم که تا تمام آنچه مشتریان ما برای رسیدن به موفقیت نیاز دارند را ریزبینانه بررسی و تحلیل کنیم تا بهترین مسیر را پیش روی آنها بگذاریم. در تمام فرایند طراحی سایت در کنار شما هستیم .