طراحی سایت حرفه ای در اصفهان

طراحی سایت اصفهان همراه با پشتیبانی سایت و آموزش

web design

آروند یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان

امروز تنها داشتن یک سایت حرفه ای برای کسب و کار کافی نیست،سایت طراحی شده باید بتواند به دیده شدن برند شما و افزایش فروش کمک کند.ممکن است شرکت ها برای شما با استفاده از قالب های آماده سایت طراحی کنند و هزینه های طراحی شما را به حداقل برسانند،اما غالب اوقات این سایت ها نمی توانند شما را به اهدافتان برسانند و مجبور می شوید در آینده هزینه های مضاعفی برای جبران مشکلات پرداخت کنید.

در مقابل اگر از ابتدا پروسه طراحی سایت خود را به یک شرکت طراحی سایت حرفه ای بسپارید،نه تنها از بروز مشکلات و هزینه های اضافی جلوگیری می کنید،بلکه می توانید سرعت رسیدن به اهدافتان را بیشتر کنید.

آروند،بدون اغراق یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان است که می تواند شما را به هدف و آرزو هایتان در دنیای دیجیتال برساند،نمونه کارها و مشتریان راضی،گواه این ادعا هستند.

طراحی سایت به چه روشی بهتر است؟

اگر قصد راه اندازی سایت داشته باشید،حتما با این سوال مواجه شدید،وردپرس یا سایت اختصاصی؟قطعا هر کسی در این زمینه نظر شخصی خودش را ارائه می دهد و این سو برداشت ها ممکن است،به اینکه بتوانید تصمیم درستی بگیرید،آسیب میزند.در ادامه ویژگی های هر کدام را برای شما دقیق تر توضیح می دهیم،تا بتوانید به راحتی با دید باز،در این مورد خودتان بسته به نیاز و بودجه مورد نظرتان تصمیم بگیرید!

برای آشنایی با روش های طراحی سایت و مزایا و معایب آنها صوت زیر را گوش دهید :

سایت اختصاصی سایتی است که توسط برنامه نویس،منحصرا برای یک شرکت طراحی می شود.البته گاهی اوقات این سایت از قبل برنامه نویسی شده و همان قالب برنامه نویسی شده،با ایجاد تغییرات در اختیار مشتریان قرار می گیرد.این سایت ها غالبا امکان شخصی سازی وسیع و گسترده ای در اختیار شما قرار می دهند،اما در مقابل هزینه و زمان بیشتری برای طراحی نیاز دارند.در این روش معمولا شما برای پشتیبانی و گسترش وبسایت محدود به یک شرکت و یا شخص هستید و در صورت بروز مشکل به سختی میتوانید تیم دیگری را برای پشتیبانی پیدا کنید.این روش فقط برای پروژه های بسیار بزرگ در ابعاد سایتی مانند دیجی کالا پیشنهاد میشود.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا منبع باز است،که با آن می توانید یک سایت با تمام امکانات مورد نظرتان طراحی کنید.یکی از مهم ترین مزایای وردپرس این است که برای موتورهای جست و جو بهینه سازی شده و چندین گام شما را در بهینه سازی سایت جلو می برد.از دیگر مزایای طراحی سایت وردپرسی می توان به کاهش هزینه ها،سرعت بیشتر در طراحی،امنیت و …. اشاره کرد.یکی دیگر از مهم ترین مزیت های سایت های وردپرسی سهولت در پشتیبانی آن است ، زمانی که از وردپرس استفاده میکنید محدود به یک شرکت یا شخص نخواهید بود!

اعتبارات ما

طراحی سایت در اصفهان با آروند چه مزیت هایی به همراه دارد؟

rocket
رعایت اصول سئو

سئو تکنیکال از مهمترین موارد در رشد وبسایت شماست

code
دانش فنی بالا

داشتن یک وبسایت حرفه ای نیازمند یک تیم با دانش فنی بالاست

money
قیمت منصفانه

متناسب با بودجه شما بهترین راهکارها را ارائه میدهیم

cat
گرافیک اختصاصی

گرافیک حرفه ای وبسایت لازمه جذب مشتریان شماست

shield
سازمان نظام صنفی

با خیال راحت به ما اعتماد کنید و ایده پردازی کنید

طراحی سایت ارزان در اصفهان

اشتباه نکنید! این جمله به معنی افت کیفیت نیست.

با توجه به تورم کشور،هیچ چیزی به اندازه هزینه این روز ها مهم نیست!همه ما دوست داریم،هزینه ها را به حداقل برسانیم،پس انتخاب شرکتی که طراحی سایت ارزان در اصفهان دارد،به شرط اینکه کیفیت کار خروجی کم نشود،یکی از بهترین انتخاب هاست!اما چطوری شرکتی با امکان طراحی سایت ارزان در اصفهان پیدا کنیم؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ آروند با اتخاذ استراتژی مناسب در ابتدای فرآیند طراحی سایت هزینه های طراحی را برای شما به حداقل می رساند.علاوه بر این با برگزاری جلسات مشاوره و نیاز سنجی،هزینه های آتی مربوط به تغییرات را هم حذف می کنیم.شما می توانید با هر میزان از بودجه برای طراحی سایت ارزان در اصفهان اقدام کنید،ما به شما بهترین راه حل ها را ارائه می کنیم،برای این منظور تنها کافی است با کارشناسان ما در آروند تماس حاصل فرمایید.

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت

عوامل بسیاری در میزان قیمت طراحی سایت در اصفهان تاثیر دارند. از جمله این عوامل، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

icon
دامنه و هاست

برای خرید هاست و دامین لطفا دست و دلباز باشید!یک هاست بد،یعنی یک دردسر همیشگی!

icon
نوع وب سایت

اینکه سایت شما اختصاصی باشد یا وردپرسی،می تواند هزینه نهایی را به کلی جا به جا کند.

icon
ظاهر گرافیکی

ظاهر گرافیکی سایت قطعا به سلیقه هر فردی بستگی دارد!اما انتظارات شما از قالب و تم سایت بر هزینه نهایی سایت تاثیر مستقیم خواهد داشت.

icon
پشتیبانی و نگهداری

حتما موقع قرارداد نوشتن در مورد جزئیات خدمات پشتیبانی و نگهداری سایت با شرکت  به توافق برسید.

امکانات وبسایت

برای مشخص شدن هزینه طراحی سایت مشخص بودن امکانات مهمترین بخش است چرا که با مشخص شدن امکانات شرکت طراحی سایت میتواند تخمین بزند که برای اجرای وبسایت شما چه کارهایی باید انجام بدهد. 

اگر قرار باشد طراحی سایت با وردپرس انجام شود در صورتی که قابلیت اجرای درخواست های شما بر روی قالب های آماده وجود داشته باشد هزینه کمتری نسبت به زمانی که نیاز به قالب اختصاصی وردپرس داشته باشید پرداخت خواهید کرد. پس قبل از هر چیز امکانات سایت خود را مشخص کنید.

چه وبسایتی مدنظر شماست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ آروند توانایی انجام انواع وبسایت ها را برای شما دارد. تعدادی از نمونه کارهای تیم آروند

طراحی و اجرای قالب های اختصاصی وردپرس توسط تیم آروند به شما این امکان را میدهد تا تمام ایده های ذهنی خود را با بالاترین کیفیت بر روی بستر وردپرس اجرا نمایید

آموزش طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت یکی از جذاب ترین و پرهیجان ترین رسته های شغلی و همچنین رشته های تحصیلی است!اگر از یک موسسه حرفه ای برای آموزش طراحی سایت در اصفهان کمک بگیرید،هم دوره یادگیری برای شما لذت بخش خواهد بود،هم به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید.آژانس دیجیتال مارکتینگ آروند با کمک موسسه فن پردازان اقدام به برگزاری دوره  آموزش طراحی سایت در اصفهان نموده است.حضور اساتید مجرب،محتوای کاملا اختصاصی،پروژه های عملی در طول دوره از مزایای آموزش طراحی سایت در اصفهان با آروند می باشد.شما می توانید از پروژه های تعریف شده در طول دوره،به عنوان نمونه کار برای حضور حرفه ای تر در بازار کار استفاده کنید.

لازم به توضیح است دانشجویان عزیزان در پایان دوره گواهینامه معتبر و رسمی،قابل ترجمه در سربرگ دادگستری دریافت می کنند.

isfahan

پشتیبانی سایت در اصفهان​

یک سایت موفق نیاز به یک تیم پشتیبانی قدرتمند دارد تا در مواقع لزوم مشکلات احتمالی را رفع کند .یک شرکت حرفه ای طراحی سایت نیازی نیست که حتما همشهری شما باشد،اگر این شرکت به خدمات خود متعهد باشد،از فاصله دور هم از شما حمایت می کند.از هر جای کشور عزیزمان که هستید،برای دریافت خدمات پشتیبانی سایت در اصفهان می توانید با ما در ارتباط باشید،تنها یک تماس کافی است!آروند در تمام مراحل همراه شماست.

طراحی سایت وردپرس در اصفهان

اصفهان شهر بسیار بزرگی است و برای این که بهترین شرکت را برای طراحی سایت وردپرس خود پیدا کنید، دستتان باز است و گزینه های زیادی را روی میز خواهید داشت. اکثر شرکت های طراحی سایت اصفهان با وردپرس آشنا هستند اما تعداد کمی از آنها تخصص کافی برای طراحی حرفه ای قالب های اختصاصی وردپرس و یا افزونه نویسی وردپرس دارند.سعی کنید شرکتی را انتخاب کنید که تسلط کافی بر روی وردپرس داشته باشد تا در مواقع لزوم بتواند به راحتی مشکلات وبسایت شما را شناسایی و برطرف کند.

شرکت طراحی سایت در اصفهان​

طراحی حرفه‌ای UI , UX وبسایت شما

94 درصد از برداشت کاربر نسبت به سایت شما در بازدید اول مربوط به طراحی گرافیک است.

pic

در انتخاب یک شرکت طراحی سایت به چه نکاتی توجه کنیم؟

هیچ چیزی به اندازه نمونه کارهای قبلی شرکت نمی تواند،به شما در مورد توانایی های آن شرکت اطلاعات بدهد.یک شرکت حرفه ای و ایده آل بدون اینکه شما بخواهید نمونه کارهایش را در اختیار شما قرار می دهد. برای مشاهده نمونه کارهای ما اینجا کلیک کنید

هزینه،هزینه،هزینه!!!!در هر کاری که باشیم،هزینه برای ما مهم است!قبل از مراجعه به شرکت،بودجه مورد نظرتان را تعیین کنید.با شرکت های مختلف صحبت کنید و ببینید با توجه به بودجه مورد نظر شما چه خدماتی ارائه می دهند!هزینه و خدمات را با هم مقایسه کنید.

در همان مرحله ابتدایی،رفتار تیم طراحی سایت شرکت را آنالیز کنید!ببینید چقدر به نیاز ها و امکانات مورد نظر شما اهمیت می دهند!چقدر برای درک این نیاز ها تلاش می کنند!بدین ترتیب خودتان می توانید به راحتی تصمیم بگیرید،آیا این شرکت توانایی تامین خواسته های شما را دارد؟

مشتریان سابقاستفاده از تجریه مشتریان سابق فوق العاده است.تنها با یک سوال،بدون هیچ دردسری تمام اطلاعات مورد نظر،برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت را به شما می دهند.البته در نظر داشته باشید در تمامی کسب و کارهای مشتریان ناراضی وجود دارند !

طراحی سایت اقساطی

شرکت های طراحی سایت بسته به سیاست ها و خط مشی شرکت غالبا خدمات طراحی سایت اقساطی هم ارائه می کنند.با توجه به شرایط فعلی جامعه و برای جلب رضایت مشتریان ، میتوانید درخواست طراحی سایت اقساطی بدهید . برای  کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت اقساطی با کارشناسان ما در آروند در تماس باشید.

پکیج های طراحی سایت آروند

پیکج هایی که زیر به صورت کلی ارائه شده اند شما میتوانید برای درسافت جزییات بیشتر با ما تماس بگیرید

 • نیمه اختصاصــــیمناسب فروشگاه ها و شرکت ها
  پشتیبانی یک ساله رایگانسئو اولیه رایگان
  شروع از5/5

  میلیـــون تومان۱ ماه

  • طراحی گرافیک اختصاصی ۱ صفحه
  • اجرا با استفاده از قالب های تجاری وردپرس
  • ساخت 8 صفحه از صفحات سایت با نظر کارفرما
  • بهینه سازی اولیه
  • کاملا ریسپانسیو
  شروع کنیم
 • پلــــن اختصاصـــــیمناسب استارت آپ ها و شرکت های بزرگ
  پشتیبانی یک ساله رایگانسئو اولیه رایگان
  شروع از۸

  میلیـــون تومان2 ماهه

  • طراحی گرافیک اختصاصی ۴ صفحه
  • کد نویسی قالب اختصاصی روی CMS وردپرس
  • بهینه سازی سرعت
  • کاملا ریسپانسیو
  • ۴ ساعت آموزش کار با وبسایت
  شروع کنیم
 • پلــــن اقتصـــادیمناسب فروشگاه ها و شرکت ها
  پشتیبانی یک ساله رایگانسئو اولیه رایگان
  شروع از۳/5

  میلیـــون تومان2 هفته

  • اجرا با استفاده از قالب های تجاری وردپرس
  • ساخت 8 صفحه از صفحات سایت با نظر کارفرما
  • ۴ ساعت آموزش مدیریت وبسایت
  • بهینه سازی اولیه
  شروع کنیم

مهم ترین موارد هنگام سفارش طراحی سایت

 • شناسایی نیازها:

قبل از هرکاری نیازهای خود را شناسایی کنید. برای این کار از افراد دیگر کمک بگیرید و وبسایت رقبای خود را بررسی کنید .

 • قرارداد معتبر و شفاف :

داشتن یک قرارداد معتبر و شفاف که در آن تمامی جزییات در مورد درخواست های شما و تعهدات پیمانکار درج شده باشدمهمترین بخش شروع کار طراحی سایت شماست. در قرارداد خود از کارفرما تعهد های لازم مانند ارائه سورس وبسایت پس اتمام زمانی پشتیبانی را بگیرید.

 • تهیه هاست و دامنه

حتما دامنه وبسایت را به نام خودتان خریداری نمایید زیرا دامنه یک وبسایت سند مالکیت وبسایت شماست . در صورتی که شرکت طراحی سایت به دلیل ارائه خدمات پشتیبانی هاست شما را تهیه میکند هر ماه درخواست فول بک آپ بدهید و آن را بر روی سیستم خود ذخیره نمایید.

اهمیت طراحی سایت در سئو

بهینه سازی فنی وبسایت بر اساس استاندارهای گوگل یا همان سئو تکنیکال یکی از تاثیرگذارترین موارد در سئو وبسایت شماست !وجود یک ایراد فنی ممکن است باعث شود محتوای شما هیچ رتبه ای پیدا نکند و تمام تلاش های شما بی نتیجه بماند.هیچ پلاگینی برای بهینه سازی سئو تکنیکال وجود ندارد.سئوتکنیکال به موتورهای جستجو مانند گوگل اجازه ی بررسی محتوای شما را میدهد.وبسایت هایی که ریسپانسیو نباشند و یا سرعت پایینی داشته باشند نیز از نظر سئو تکنیکال داری مشکل هستند.پس رعایت اصول سئو در طراحی سایت اهمیت زیادی دارد.

با سئو در آروند

به نتایج گوگل آسانسور بزنید.

سوالات متداول کاربران

این مورد بستگی زیادی به پروژه شما دارد اما حداقل زمان آن با توجه به انجام گرافیک حرفه ای ۱۵ روز خواهد بود.

در پروژه هایی که با وردپرس انجام میشوند این امکان به صورت پایه وجود دارد و میتوانید با ترجمه متون یک سایت دو زبانه داشته باشید

پروسه سئو پس از طراحی سایت انجام میشود و در مرحله طراحی سایت باید اصول اولیه سئو رعایت شود.

اکثر شرکت های طراحی سایت دامنه و هاست خود را از شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب تهیه میکنند. میتوانید برای اطلاع از هزینه هاست و دامنه به این وبسایت ها مراجعه نمایید. شرکت میهن وبهاست و یا ایران هاست دو نمونه از این شرکت ها هستند.

به صورت کلی برای داشتن یک سایت که محتوای آن بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی نباشد مجوزی لازم نخواهید داشت. ما برای کسب نماد اعتماد الکترونیک در برخی کسب و کارها نیاز به مجوز دارید.

بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان کدامند؟

اگر بین شرکت های طراحی سایت در اصفهان دچار سردرگمی شده اید ما در یک فایل اطلاعات بهترین شرکت ها را در اختیار شما قرارداده ایم. البته شما باید در انتخاب یک شرکت طراحی سایت تمامی نکات گفته شده را رعات کنید . برای دریافت مشاوره با ما کارشناسان ما نیز میتوانید در تماس باشید.

طراحی سایت در آروند چه مراحلی دارد؟

دریافت مشاوره

عقد قرارداد

طراحی گرافیک

کدنویسی پروژه

پشتیبانی و آموزش

در پایگاه دانش درباره طراحی سایت بخوانید

دیجیتال مارکتینگ آروند با ارائه راهکارهای نوین بازاریابی در دنیای دیجیتال، کسب و کار شما را متحول خواهد کرد.

وب مسترینگ

معرفی و آموزش تسکولو

تسکولو یک سیستم مدیریت پروژه بومی هست که امکانات زیادی را در جهت مدیریت و پیگیری موارد پروژه ها در اختیار ما قرار میدهد. تسکولو بر پایه پروژه‌ها و تسک …

وب مسترینگ

آموزش ثبت نام در ایرنیک

برای ثبت دامنه .ir داشتن حساب ایرنیک الزامی است. در این مقاله میپردازیم به آموزش ثبت نام در ایرنیک. آموزش ثبت نام در ایرنیک: ایرنیک چیست؟ ایرنیک یا nic.ir برای …

سوالی برایتان پیش آمده ؟ از ما بپرسید!