تولید محتوا تصویری

اگر قصد دارید یک کمپین بازاریابی محتوا طراحی کنید، باید بدانید دقیقا چه به رشد کمپین شما کمک می کند. بدیهی است که محتوای متنی بخش جدایی ناپذیر از بازاریابی خواهد بود، اما برای اینکه خودتان را در عصر دیجیتال از رقبا متمایز کنید، استفاده از محتوای بصری باید در همه فعالیت های شما نقش محوری داشته باشد.

جالب است بدانید:

شصت و سه درصد از محتوای شبکه های اجتماعی را تصاویر تشکیل داده اند!

یک محتوای دارای تصویر مرتبط در حدود 94 درصد بیشتر از محتوای بدون تصویر باز کننده دارد!

توئیت های دارای تصاویر 150 درصد بیشتر از محتوای بدون تصویر باز توئیت می شوند! تصاویر مهم ترین عامل در ایجاد محتوای مطلوب رسانه های اجتماعی هستند.

محتوای تصویر بر روح و ذهن مخاطب شما تاثیر می گذارد و آنها را تشویق می کند، در مورد نام و برند تجاری شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

چه محتوای تصاویری تولید کنیم؟

شش نوع محتوا تصویری که به رشد و ترقی کمپین بازاریابی آنلاین شما کمک می کند، عبارتند از:

1.تصاویر:

یک محتوای طولانی را می توانید به کمک تصاویر جذاب کنید، به کمک تصاویر کاربران شما تمایل بیشتری به خواندن محتوای شما دارند، البته به شرطی که تصاویر با کیفیت و مرتبط با محتوا باشند. تصاویری که خودتان تهیه کردید و یونیک هستند تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارد. البته از سایت های رایگانی مانند: Morguefile، Flickr و Canva هم می توانید استفاده کنید.

2.اینفوگرافیک:

از تولید کنندگان محتوا تا کاربران همگی عاشق تصاویر اینفوگرافیک هستند. تصاویر اینفوگرافیک عالی هستند، به کمک این نوع تصاویر می توانید حجم زیادی از اطلاعات را در واحد گرافیکی بدون اینکه پیچیده یا زشت به نظر برسد، به مخاطب منتقل کنید.

اینفوگرافیک همچنین ابزارهای شگفت انگیزی برای جذب ترافیک وب سایت، بهبود آگاهی و شناخت برند، بهبود سئو و جهت دهی ذهنی به مخاطبان است.

3.ویدئو:

ویدئو یکی از محبوب ترین ها در بین انواع محتوا است. مردم روزانه بیش از یک میلیارد ساعت ویدئو در یوتیوب تماشا می کنند.با قاطعیت می توان گفت اگر از ویدئو در تبلیغات خود استفاده نمی کنید، ابزار قدرتمندی را از دست می دهید. روش های زیادی برای استفاده از محتوای ویدئویی برای معرفی برند تجاری شما وجود دارد. برای آشنایی با این روش ها می توانید با کارشناسان ما در آروند در ارتباط باشید.

4.gif:

فراتر رفتن از تصاویر ثابت همیشه به این معنا نیست که شما نیاز به ایجاد یک فیلم کامل دارید.

اگر به یک محتوای تصاویر پر زرق و برق نیاز دارید، اما از فایل های سنگین مانند ویدئو نمی توانید استفاده کنید، استفاده از گیف بهترین جایگزین است.

برای تهیه تصاویر gif از ابزاری مانند Visme می توانید استفاده کنید.

5.تصاویر تعاملی:

تصاویر استاتیک، GIF ها و ویدئوها تنها گزینه شما نیستند. تصاویر تعاملی به این شما این امکان را می دهند که تنها نقاط خاصی از تصاویر را برجسته و لینک دار کنید.

6.نمودارها:

اگر دوست دارید، آمار ها و نتایج تحقیقات خود را به محتوای تان اضافه کنید، طراحی یک نمودار می تواند به شما کمک کند.

با نرم افزارهایی مانند اکسل می توانید جذاب ترین نمودارها را طراحی کنید و به محتوای خود اضافه کنید، اما دقت داشته باشید که رفرنس منابع خود را حتما در جایی از تصاویر قرار دهید تا اعتبار نمودارهای تان را بالا ببرید.

استراتژی تولید محتوای تصویری:

بر اساس آمارها 23.7 درصد از افرادی که در زمینه تولید محتوا فعالیت دارند، تولید محتوای تصویری را یک چالش می دانند.

در واقع ارزش همه تصاویر برای استفاده در یک محتوا یکسان نیست. تصاویر بصری تنها زمانی ارزشمند هستند و موفق عمل می کنند که در مکان مناسب استفاده شوند. شما باید دقیقا بدانید که چه نوع محتوایی مناسب کسب و کر شماست، برای مثال باید بدانید کاربران شما بیشتر پست های تصویری را دوست دارند یا ویدئو؟ برای انتشار ویدئو در اینستاگرام از ویدئو اسلایدی استفاده کنیم یا IG tv؟

برا مثال در ابتدای همه پست های وبلاگی باید حتما تصویر داشته باشید. تصویر حتما باید با موضوع محتوای شما مرتبط باشد. این تصاویر توجه کاربر را جلب می کند و نرخ تعامل را افزایش می دهد.

پس دقیقا باید بدانید که بهترین محتوا و مناسب ترین محتوا برای شما چیست؟ برای تهیه یک استراتژی تولید محتوا می توانید با کاشناسان ما در آروند تماس بگیرید.

تولید محتوا تصویری با آروند:

یکی از مهم ترین خدمات شرکت آروند تولید محتواهای تصویری به مشتریان است.در آروند هیچ محدودیتی برای طراحی وجود ندارد. ما از محتوای بصری سریع تر و موثر تر از کلمات استفاده می کنیم تا شما را در رسیدن به اهدافتان کمک کنیم. بیایید با هم رشد کنیم!

سوالی برایتان پیش آمده ؟ از ما بپرسید!