با باز طراحی سایت مخاطبین سایت خود را راضی نگه دارید


راه چاره ای برای شما تا بتوانید با استفاده از اصول باز طراحی سایت دوباره مخاطبین سایت خود را راضی کنید:

خیلی اوقات مخاطبین هر سایت به دلایل مختلفی دست از دنبال کردن آن برداشته باشند و یکی از عمده ترین این دلایل می تواند طراحی نامطلوب سایت و یا سرعت کم بارگزاری صفحات باشد، مشکلاتی که با صرف اندکی هزینه و آشنایی با ااین اصول می توان مرتفع نمود.

مهمترین اصلی که هر کسب و کار اینترنتی و یا مجازی را سرپا نگه داشت هاست چیزی نیست جز این که بتواند مخاطب خود را راضی و خوشحال نگه دارد و با این کار به کسب و کار خود ادامه داده و بتواند از کنار این مخاطبین به تبلیغ محصولات خویش بپردازد و یا خدمات خود را نمایش دهد.

[attention] با صرف اندکی هزینه و آشنایی با اصول می توان سایت را بازطراحی کرد[/attention]

این عملیات مختص مدیران وب سایتی است که از نتیجه ی تبلیغات و فروش محصولات و یا خدمات خودشان ناراضی اند و میخواهند این اعداد و ارقام را به صورت مستمر بالاتر ببرند و یا میتوان گفت این اصول حتی برای بسیاری از وبسایت های موفق نیز اهمیت دارد زیرا به نوعی احترام به سلیقه کاربران است و باعث می شود تا اطمینان و علاقه ی کاربران به این وب سایت روز به روز افزایش پیدا کند.

 آشنایی با اصول باز طراحی سایت

web site redesign

همانطور که پیشتر اشاره شد این اصول جزو فاکتور هایی است که باید پیش از اقدام در جهت زیباسازی و یا انجام تغییرات اساسی در سایت خود بدانید و یا حداقل اندک مطالعه ای در ین  باره داشته باشید.

میتوان در مورد اهمیت دانستن این اصول به این نکته اشاره داشت که بسیاری از سایت های موفق که امروزه در این بازار مجازی در حال فعالیت هستند با استفاده از این اصول و قواعد توانسته اند راحتی بسیار بالاتری را در مورد نحوه خرید و یا بهبود تجربه کاربری برای مخاطبان خود داشته باشند.

“در این زمینه می توان به سایت دیجی کالا اشاره داشت”

مسلما بسیاری از شمایی که در حال مطالعه این متن هستید با تغییرات دیجی کالا در چند سال اخیر برخورد داشت هاید از تغییرات ظاهری که با استفاده از  طراحی مجدد وبسایت انجام شده اند تا تغییرات ساختاری مانند نحوه خرید و یا ارسال سفارش.

[attention]با بهبود تجربه کاربری سایت مخاطبان سایت خود را حفظ کنید.[/attention]

این مثال یکی از موفق ترین مثال هایی هست که با استفاده از این اصول توانسته است به شدت کاربر پسند باشد و در طی مدت ها به عنوان یکی از بهترین گزینه های روی میز باقی بماند.

و اما مواد مهمی که باید در طراحی مجدد به آنها دقت نماییم.

اولین و مهم ترین نکته!

کاربر خود را بشناسید…

مسلما ندانستن نحوه خرید و فروش و یا نحوه برخورد با کاربر بر کسب و کار شما اثری منفی خواهد گذاشت و حتی با هزینه های گزاف و استفاده از این اصول  نیز این امر مهم می تواند باعث شود تا شما به سود برسد.

website redesign 3

همواره به خاطر داشته باشید که هدف از استفاده از باز طراحی سایت  و اصولا رنگ و بو بخشیدن به سایت شما این است که کاربران شما تجربه ای بهتر از سایت شما داشت هباشند و بتوانند بهتر ارتباط برقرار کنند.

امروزه شناخت مخاطب و  مشتری به آن چنان اهمیتی دست پیدا کرده است که حتی برای این شغل متخصصانی تعلیم داده شده اند و با ساتفاده از ابزارهای گوناگون به شما در مسیر بهبود تجربه کاربری مخاطبان و یا در راستای بهبود کارایی سایت با استفاده از باز طراحی سایت کمک خواهند کرد.

با استفاده از  بازطراحی سایت  از شر قالب های آماده و مشکلاتی که دارند خلاص شوید!

این نکته نیز دومین نکته ی مهم در مورد طراحی مجدد سایت  است که باید به آن توجه داشت با استفاده این کار  شما دیگر نیازی به قالب های آماده ای که قبلا در سایت خود استفاده کرده اید ندارید و میتوانید با استفاده از تجربیاتی که در مورد مشتریان و مخاطبین به دست آورده اید دست به طراحی کاربر پسند با استفاده از این اصول  بزنید.

[attention]از تجربیات به دست آمده در مورد مشتریان و مخاطبین استفاده کنید [/attention]

به عنوان فردی که با سیستم های طراحی و مدیریت محتوایی مانند وردپرس و جوملا کار کرده ام به جرات می توانم بگویم که این سیستم ها کارآمدی بسیار بالایی دارند ولی مسلما هیچگاه به خوبی سایتی که استفاده از کد و زبان های برنامه نویسی نوشته شده اند نخواهد رسید زیرا اغلب سایت هایی که با استفاده از این تکنولوژی ها نوشته شده اند کد های بهینه ای دارند ولی با استفاده از طراحی دوباره سایت می توان بر این مشکل غلبه کرد و استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی را جایگزین سیستم های عمومی کرد تا نتیجه ی به مراتب بهتری را نسبت به باقی روش ها با استفاده از  طراحی مجدد گرفت.

website redesign 4 

جمع بندی

تا به اینجای کار متوجه این نکته شده ایم که  طراحی سایت به صورت دوباره  و به خصوص اختصاصی کردن باز طراحی سایت مرهم و دوای درد بسیاری از سایت هایی است که با مشکلات روزانه ی اتمام زمان افزونه ها و یا پر شدن حافظه ی سرور و یا بسیاری از مشکلات دیگری که سیستم های آماده تولید محتوا دارند می باشد.

ولی به این نکته نیز باید اشاره داشت که با استفاده از  این روش  شما تنها رنگ و لعابی جدید به سایت خود می دهید و باید همواره رضایت کاربران از سایت خود را بسنجید و استفاده از  این روش تنها یکبار و فقط به صرف بهبود یکباره تجربه کاربری نمی تواند پاسخگوی تمامی نیاز های شما باشد و باید به صورت مستمر با استفاده از راه های مختلف نطرات کاربران را دریافت کرده و با استفاده از طراحی مجدد  در قدم های آتی این مشکلات را برطرف نمایید.

در مورد  طراحی مجدد  به نکاتی اشاره شد ولی این نکات همانطور که پیشتر ذکر کردیم تماما توسط کاربران سایت تعیین می گردد پس باید به این نکته بسیار مهم توجه داشت هباشید که شناخت کار بر در راستای طراحی دوباره  و بهبود نتایج بدست آمده بسیار مهم تر از استفاده از تیمی قدرتمند برای بهبود سایت شما با استفاده از این روش ها  است.

نظر شما در مورد  این روش  و کاربرد این روش در مورد بهبود کارایی سایت شما چیست؟ آیا به نظر شما هم استفاده از این روش در مسیر بهبود کارایی سایت شما باعث بهتر شدن بازار کسب و کار شما می شود؟ شما چه مثال هایی می توانید در مورد استفاده از طراحی مجدد بزنید که موفق بوده اند؟ ما را نسبت به  نظرات خود مطلع سازید.

میتوانید برای ثبت سفارش و آشنایی با نحوه کارگروه آروند به صفحه طراحی سایت ما مراجعه نمایید.

 

 

دیدگاه کاربران

سوالی برایتان پیش آمده ؟ از ما بپرسید!